Domki

Domek DrewnianyDomki drewniane od zawsze stanowiły główną część działalności naszej firmy. Możemy Państwu zaoferować nie tylko gotowe projekty, ale także zaprojektować je od podstaw łącznie z ich zbudowaniem. Kluczowe dla nas są indywidualne pomysły naszych klientów, co bierzemy pod szczególną uwagę podczas wykonywanych projektów.

Domek drewniany powstaje z wysokiej jakości drewna suszonego, które jest zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi. Oferujemy możliwość wyboru różnej grubości surowca. Aby domki mogły służyć latami, odpowiednia zabezpieczamy ściany, dachy i stropy izolowaną wełną mineralną, która odpowiednio izoluje ciepłotę w pomieszczeniach.

Największą zaletą drewnianych domków jest ich szybkość montażu, która jest wielokrotnie krótsza od standardowych domostw. Na uwagę zasługuje energooszczędność i tańsze koszta. Należy nadmienić, iż jest to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń garażowych. Na popularności zyskują domki narzędziowe z drewna, które są indywidualnie stawiane w ogrodach. Wielkość powierzchni może zostać dobrana indywidualnie zależnie od potrzeb klienta, jak i wielkości ogrodu.

Przykładowe nasze aranżacje

Przykładowa realizacja domku drewnianego

Przykładowa realizacja drewutni