Producent Tarasów

Jesteśmy producentem tarasów drewnianych.

Budujemy tarasy drewniane według projektu klienta.
Do montażu używamy profesjonalnych narzędzi i elementów montażowych.

Stosujemy specjalistyczne śruby że stali nierdzewnej z gwintem dociągającym deski oraz wypukłym łbem.

Stosujemy podkładki gumowe pod legary chroniące taras z drewna przed bezpośrednim działaniem wody oraz skrzypieniem tarasu.

Stosujemy deski z modrzewia.

Deski olejowane dwustronnie.

Cena za 1 m2 tarasu na gotowo ( materiał + wykonanie ) to około 500 pln.

Zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy producentem tarasów drewnianych z modrzewiowej deski tarasowej produkowanej w naszej stolarni w Tuszynie koło Łodzi.

Jeśli zastanawiacie się Państwo z czego zbudować taras w swoim domu lub ogrodzie to taras drewniany wydaje się być najlepszym wyborem.

Głównymi cechami zachęcającymi do budowy tarasu drewnianego są jego naturalny wygląd w środowisku ogrodu czy trawnika, bardzo niski w stosunku do innych materiałów stopień nagrzewania się od słońca co pozwala nawet w upalne dni chodzić po tarasie bez obuwia, łatwość i prostota konserwacji ( raz w roku przetrzeć powierzchnię szmatką namoczoną w oleju do tarasów ) i prostota naprawy przypadkowych uszkodzeń mechanicznych ( wymiana uszkodzonej deski czyli wykręcić i wkręcić kilka śrub ).

 Jest też coś na co nasi klienci często zwracają uwagę czyli zjawisko optycznego powiększenia powierzchni salonu w przypadku gdy taras jest wymalowany w kolorze podobnym do koloru podłogi w salonie z którego wychodzi się na taras.

Następną cechą jest szybkość budowy. Budowa przeciętnego tarasu o powierzchni 30 m2 to dwa do trzech dni u klienta na budowie.

Wszystkie tarasy drewniane montujemy na modrzewiowych legarach z zastosowaniem gum podkładowych oraz śrub ze stali nierdzewnej. Zastosowanie podkładki gumowej separuje drewno od stałego kontaktu z wodą oraz zapobiega zjawisku skrzypienia tarasu.

Deska tarasowa o grubości 28 mm i szerokości 138 mm dwustronnie ryflowana , legary szerokości 40 mm i wysokości tak jak pozwala konstrukcja.

Zdjęcia z naszych niektórych realizacji w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Zgierzu, Bełchatowie, Tomaszowie Mazowieckim, Łasku i innych okolicznych miejscowości możecie Państwo obejrzeć w galerii poniżej.

Zabudowa tarasu drewnianego może być realizowana jako całość konstrukcji  drewnianej czyli budowa betonowej stopy fundamentowej, słupów drewnianych, legarów drewnianych i deski tarasowej lub jako zabudowa istniejących już tarasów i balkonów betonowych.

Jako producent tarasów dbamy o to aby drewno które stosujemy na naszych budowach pochodziło tylko i wyłącznie z legalnej wycinki  a wszelkie odpady są zabierane do naszej siedziby.

Drewno jest suszone do wilgotności 16% +- 2% a następnie impregnowane impregnatem technicznym firmy Sadolin.

Deska tarasowa impregnowana jest obustronnie olejem do drewna twardego firmy Tikkurila.

Podstawowa cena budowy 1 m2 tarasu z modrzewia wraz z materiałem to 500,00 PLN.

W cenie zawarty jest transport  w okolicach Łodzi czyli do Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Zgierza, jednym słowem w promieniu 100 km od Łodzi.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub jesteście już zdecydowani – zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Przypominamy, że do naszej strony najłatwiej powrócić wpisując w wyszukiwarce następujące hasła:

Domki-Tezet.pl

Producent tarasów

Tarasy drewniane

Tarasy drewniane Łódź

Tarasy drewniane Piotrków Trybunalski

Tarasy drewniane Zgierz

Tarasy drewniane Pabianice

Tarasy drewniane Bełchatów