Deska elewacyjna

Deska ElewacyjnaDeska elewacyjna to doskonały pomysł jeśli chcecie Państwo nadać elewacji swojego domu wyjątkowy charakter.

Tradycyjnie stosuje się deski elewacyjne wyposażone w pióro i wpust, które oprócz walorów estetycznych, pełnią rolę swoistego zabezpieczenia budynku przed warunkami atmosferycznymi. Jednakże coraz popularniejsze stają się deski elewacyjne żaluzjowe o profilu romboidalnym lub prostym, które służą jedynie dekoracji.

Deska elewacyjna sosna to produkt z którego bardzo często wykonuje się elewacje budynków gdyż charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Jest ona o barwie biało – żółtej co pozwala bardzo łatwo wybarwiać ją na różne kolory.

Deska elewacyjna modrzew to trwałe i solidne rozwiązanie. Charakteryzuje się dużą gęstością co powoduje że posiada podwyższone parametry wytrzymałości. Deska elewacyjna modrzew ma barwę żółto – pomarańczową i również łatwo poddaje się wybarwianiu.

W naszej stolarni produkujemy deski elewacyjne z krajowego drewna pochodzącego tylko i wyłącznie z legalnej wycinki. Wszystkie deski produkujemy z wcześniej suszonego drewna do wilgotności 16% +- 2%.

DESKA ELEWACYJNA SOSNA PIÓRO – WPUST

Grubość 22 mm

Szerokość krycia 125 mm

Długość 3000 mm i 4000 mm

Cena 1m2 to 75,00 PLN

DESKA ELEWACYJNA MODRZEW PIÓRO – WPUST

Grubość 22 mm

Szerokość krycia 125 mm

Długość 3000 mm i 4000 mm

Cena 1 m2 (Cena do ustalenia w zależności od wielkości zamówienia – prosimy o kontakt telefoniczny)

Na zamówienie możemy dla Państwa wyprodukować deski elewacyjne o innych wymiarach lub deski żaluzjowe ( bez pióra i wpustu ).

Posiadamy własny transport.

Produkujemy także niezbędne do montażu konstrukcji pod deskę elewacyjną legary sosnowe o przekroju 55/115 oraz legary modrzewiowe o przekroju 45/95. Na zamówienie inne wymiary.

W swojej ofercie mamy również MONTAŻ ELEWACJI DREWNIANEJ. Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na ten temat prosimy kliknąć TUTAJ.