Deska tarasowa

deska tarasowa modrzew

Deska tarasowa modrzew europejski klasa AB – suszone.

Wymiary:
138 x 28 x 3000
138 x 28 x 4000

Deska tarasowa modrzew wyglądem zewnętrznym jest bardzo zbliżona do suszonego drewna sosnowego.

Jest to bardzo popularny i często stosowany surowiec w budownictwie ponieważ pomimo zbliżonego wyglądu do sosny , deska tarasowa z modrzewia jest dużo bardziej trwalszym i wytrzymalszym produktem zwłaszcza jeśli chodzi o warunki atmosferyczne. Swoją ogromną wytrzymałość na deszcz, duży upał czy niskie temperatury zawdzięcza warunkom w jakich ten materiał dojrzewa, w Polsce w stanie naturalnym występuje tylko w Tatrach.

Deska tarasowa modrzewiowa występuje w wielu odcieniach kolorystycznych od barwy żółto-białej do czerwono-białej, generalnie jednak jest od sosny „idąca” w kierunku czerwieni.

Najlepszym dowodem na dużą odporność deski tarasowej modrzewiowej na ekstremalne warunki atmosferyczne jest fakt jej stosowania od wielu, wielu lat przy budowie wszelkiego rodzaju pomostów i kładek nad jeziorami gdzie drewno jest niemal stale narażone na działanie wody, upału i niskich temperatur.

Deska tarasowa produkowana w naszej stolarni w Tuszynie wykonana jest z krajowego surowca pozyskiwanego tylko i wyłącznie z legalnej wycinki ( na co mamy stosowne dokumenty ).

Drewno jest suszone do 16% +- 2% wilgotności a następnie obrabiane mechanicznie.

Produkowana przez nas deska tarasowa jest dwustronnie ryflowana co niweluje zjawisko odkształcania podczas użytkowania ( wzajemne znoszenie się wewnętrznych naprężeń ), oraz pozwala prawidłowo odprowadzić wodę.

Wymiary desek:

– szerokość 138 mm,

– grubość 28 mm,

– długość od 1 do 5 metrów w zależności od stanu magazynowego.

Cena 1m2 deski tarasowej modrzewiowej to 135,00 PLN.

Posiadamy własny transport.

W ofercie posiadamy także legary modrzewiowe o przekroju 40/90, niezbędne do wykonania konstrukcji pod deski, oraz dedykowane do deski tarasowej śruby dociągające ze stali nierdzewnej.

Można się jednym słowem zaopatrzyć w cały komplet materiałów niezbędnych do wykonania swojego wymarzonego tarasu lub pomostu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługą budowy tarasu to zapraszamy na stronę: budujemy tarasy, gdzie jest na ten temat trochę więcej informacji.

Poniżej kilka naszych realizacji.

Przypominamy, że do naszej strony najłatwiej powrócić wpisując w wyszukiwarce następujące hasła:

Deska tarasowa

Deska tarasowa producent

Deska tarasowa Łódź

Deska tarasowa Piotrków Trybunalski

Deska tarasowa Pabianice

Deska tarasowa Zgierz

Deska tarasowa Bełchatów

Deska tarasowa Tomaszów Mazowiecki.