Zabudowa Domków Holenderskich

Oto wykonane przez nas, przykładowe domki holenderskie

Jesteśmy producentem oraz wykonawcą zabudowy domków holenderskich i tarasów dla domków holenderskich.

Typowa zabudowa domku holenderskiego ma za zadanie zwiększenie powierzchni użytkowej Państwa domku oraz w  przypadku budowy zadaszenia poprawę komfortu termicznego wewnątrz domku i na tarasie. Możemy też wypić swoją poranną kawę na tarasie gdy na zewnątrz pada deszcz i gdy świeci pełne słońce.

Całość zabudowy wykonujemy z własnych materiałów wyprodukowanych w naszej stolarni w Tuszynie.

Drewno które wykorzystywane jest do produkcji pozyskiwane jest tylko i wyłącznie z legalnej wycinki a odpady zabieramy do własnej siedziby gdzie zostają poddane utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Użyte do budowy drewno (sosnowe lub modrzewiowe ) suszone jest do 16% +- 2% wilgotności a następnie zabezpieczone impregnatem technicznym firmy Sadolin. Deska tarasowa modrzewiowa impregnowana jest olejem do drewna twardego firmy Tikkurila.

Budujemy według Państwa pomysłów i sugestii pilnując spełnienia wymogów technicznych budowanej zabudowy.

Konstrukcja podstawowa wykonana jest ze słupów i legarów z drewna sosnowego, natomiast konstrukcja tarasu z modrzewia ( legar 40/90 i deska dwustronnie ryflowana 28mm grubości i 138 mm szerokości ).Taras skręcany jest śrubami ze stali nierdzewnej. Zadaszenie natomiast budujemy z krokwi sosnowej  50/110 na której nabity jest dach z podbitki sosnowej o grubości 22 mm. Całość pokryta papą termozgrzewalną. Możliwe także zamiast papy obicie dachu gontem.

Trudno jest podać średnią cenę wykonania zabudowy domku holenderskiego lub wykonania tarasu dla domku holenderskiego ponieważ ich różnorodność projektów i sposobów budowania jest ogromna, ale po krótkiej rozmowie telefonicznej będziemy w stanie podać państwu przybliżone koszty budowy Waszego pomysłu na własny domek.

W promieniu 100 km od Łodzi nie doliczamy dodatkowych kosztów za transport, na dalsze odległości trzeba umawiać się indywidualnie.

Powyżej zdjęcia z realizacji zabudowy domku holenderskiego.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszą firmą.

Przypominamy, że do naszej strony najłatwiej dotrzeć wpisując w wyszukiwarce następujące hasła:

Domki-Tezet.pl

Zabudowa domków holenderskich

Taras dla domków holenderskich

Domki holenderskie zabudowa.