Domki

Domek DrewnianyDomki drewniane od samego początku istnienia naszej firmy stanowiły główną część jej działalności.

Możemy dla Państwa zrealizować nie tylko gotowe projekty, ale także stworzone według Waszych pomysłów .

W naszej ofercie mamy zarówno domki drewniane budowane w systemie szkieletowym w opcjach z dociepleniem lub bez, jak i domki drewniane budowane z balika sosnowego na pióro i wpust  grubości 5 cm.

Budowane przez nas domki drewniane mają wiele zastosowań, od domków ogrodowych służących do przechowywania narzędzi ogrodowych(domki narzędziowe), rowerów itp, drewutni na drzewo kominkowe, po coraz modniejsze drewniane wiaty i garaże samochodowe.

Oddzielną częścią naszej działalności jest produkcja i budowa drewnianych domków letniskowych. Mogą mieć powierzchnię zabudowy do 35 m2 bez zezwolenia na budowę. Wykonujemy je z balika sosnowego o grubości 5 cm, okna szklone podwójną szybą, ocieplona podłoga i dach. Na dachu papa termozgrzewalna.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie wsłuchując się w Państwa sugestie co do wielkości domku i aranżacji pomieszczeń.

Wszystkie nasze domki drewniane wykonujemy z materiałów wyprodukowanych w naszej stolarni w Tuszynie. Wszystkie elementy wykonujemy sami z pozyskiwanego tylko i wyłącznie z legalnej wycinki surowca. Drewniane odpady budowlane zabieramy do naszej siedziby gdzie podlegają utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Drewno wykorzystywane do produkcji jest suszone do 16% +-2% wilgotności a następnie heblowane i zabezpieczane impregnatem technicznym, co zapewnia długowieczność  drewna.

Drzwi i okna wykonujemy w naszej stolarni z drewna klejonego co uodparnia w szczególności drzwi na odkształcenia związane z różnicą temperatur i wilgotności pomieszczeń co w domkach letniskowych nie ogrzewanych przez sezon zimowy jest zjawiskiem oczywistym. Jeśli w projekcie występuje taras to wykonujemy go z najlepszego do tego celu drewna  czyli z modrzewia.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i zadawania nam pytań na które z pewnością nie odpowiedzieliśmy na tej stronie.

Poniżej w galerii zamieszczamy kilka zdjęć z naszych realizacji. Znajdziecie tam Państwo min. sekwencję zdjęć z budowy domku letniskowego z balika 5 cm.

Przypominamy że do naszej strony najlepiej powrócić wpisując w wyszukiwarce następujące hasła:

Domki-tezet.pl

Domki  drewniane

Producent domków drewnianych

Domki drewniane Łódź

Domki drewniane Piotrków Trybunalski

Domki drewniane Pabianice

Domki drewniane Bełchatów

Domki drewniane Zgierz.

Przykładowe nasze aranżacje

Przykładowa realizacja domku drewnianego

Przykładowa realizacja drewutni